Sampdorie – Sassuolo – 23.12.2020 20:45

Ve středu nás čeká 14. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Sampdorie a Sassuolo. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Sampdorie, skončil zápas nerozhodně 0:0. Sampdorii se v posledním ligovém kole proti Crotone dařilo a brala plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Sassuolo naopak ztratilo všechny body s Milánem. Nejlepším střelcem Sampdorie je Fabio Quagliarella se šesti brankami. V týmu hostů ze Sassuola je nejlepším zakončovatelem Domenico Berardi se šesti góly. Hráči Sampdorie v této sezóně vyhráli dva ze šesti domácích zápasů. Hosté ze Sassuola venku uhráli čtyři výhry ze šesti zápasů. Sampdorie je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 1,8 góly na zápas. Také Sassuolo na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 2,2 branky na utkání. Domácí Sampdorie v tomto ročníku odehrála jen dva zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Sassuola odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2,2 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz