Sassuolo – Juventus – 15.07.2020 21:45

Ve středu nás čeká 33. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají Sassuolo a Juventus. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté ligové tabulce vévodí. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 2:2. V posledním ligovém kole hráči Sassuola vyhráli s Laziem Řím, domácí jsou ve formě, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou, naopak hosté z Juventusu remizovali s Bergamem. Nejlepším střelcem Sassuola je Francesco Caputo se šestnácti brankami. V týmu hostů z Juventusu je nejlepším zakončovatelem Cristiano Ronaldo s osmadvaceti góly. Hráči Sassuola v této sezóně vyhráli sedm z patnácti domácích zápasů. Hostující hráči Juventusu na venkovních hřištích vyhráli deset ze šestnácti zápasů. Sassuolo je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,3 góly na zápas. Také Juventus na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,6 branky na utkání. Sassuolo z dvaatřiceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelilo žádný gól, Juventus neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Domácí tým Sassuola vyhrál v posledních čtyřech zápasech. Domácí na Stadio Giglio v této sezóně průměrně vstřelili 2,3 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz