Schalke – Bielefeld – 19.12.2020 15:30

Schalke přivítá v sobotu v 15:30 v rámci 13. kola Bundesligy ve Veltins–Areně Bielefeld. V tomto utkání se střetne poslední se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body. V minulém kole hostující tým z Bielefeldu ztratil všechny body s Augsburgem a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Schalke prohrálo s Freiburgem. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Schalke je Mark Uth, který dal dva góly, za Bielefeld se dvakrát prosadil Ritsu Doan. Hráči Schalke v této sezóně nevyhráli žádný ze šesti domácích zápasů. Hosté z Bielefeldu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už šest zápasů. V této ligové sezóně domácí Schalke vstřelilo na domácím hřišti průměrně 0,5 góly v jednom zápase. Hosté z Bielefeldu na venkovních hřištích průměrně vstřelili také 0,5 branky. Domácí Schalke v tomto ročníku odehrálo ovšem šest zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bielefeldu odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Hostující Bielefeld má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Schalke se na domácím hřišti nedaří a Bielefeld zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz