Slavia – Ostrava – 22.08.2021 19:00

V pátém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v neděli v Edenu od 19:00 utkají Slavia a Ostrava. Svěřenci domácího trenéra Jindřicha Trpišovského jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté okupují třetí pozici.

Předzápasová analýza Slavia proti Ostravě

V neděli se odehraje 5. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 19:00 spolu střetnou Ostrava a Slavia. V tomto utkání se střetne čtvrtý s třetím týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Slavie a zápas ovládli domácí ze Slavie 2:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

Slavii se v posledním ligovém kole proti Boleslavi dařilo a brala plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Ostrava také získala maximum bodů s Pardubicemi, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Slavie vsítil Ivan Schranz, v barvách Ostravy dal nejvíc branek David Lischka. Sešívaní v této sezóně nevyhrálo žádný ze žádných domácích zápasů. Hostující hráči Ostravy na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Ostrava není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Slavia má na domácím hřišti nižší brankový průměr branky na zápas. Domácí Slavia v tomto ročníku neodehrála žádný zápas, ve kterém by nevstřelila žádnou branku, hostující tým Ostravy odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostující Ostravy je pevná, průměrně obdržela 1 branku na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,3 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Slavia Praha4330096:1
Ostrava Baník34301911:4

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Slavií a Ostravou

Domácí prožívají v posledních třech zápasech vítěznou sérii. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech výher. Liquid error: Exception has been thrown by the target of an invocation.Domácí Slavia má na svém stadionu průměr vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 1,5 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Dobré vědět:

  • Slavia má serii 3 ligových výher v řadě
  • Ostrava má serii 3 ligových výher v řadě
  • V 3 z posledních 5 zápasů Slavia vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Ostrava vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Slavia inkasovala branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Ostrava udržela čisté konto v prvním poločase v 4 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 4 z posledních 5–ti zápasů Slavia vstřelila branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Ostrava vstřelila branku v prvním poločase
  • Slavia vstřelila první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů
  • Ostrava vstřelila první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *