Sparta Praha – Zlín – 29.02.2020 17:00

Další, v pořadí již 23. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Spartou a Zlínem, které se odehraje v sobotu od 17:00 v Generali Aréně. V tomto utkání se střetne šestý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok dvanáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácí Sparty 0:2. V minulém kole hostující zlínští hráči ztratili všechny body s Českými Budějovicemi a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Sparta prohrála s Olomoucí, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejvíc branek v dresu Sparty vsítil Kaku Kanga, v barvách Zlína dal nejvíc branek Tomáš Poznar. Hráči Sparty v této sezóně vyhráli šest z jedenácti domácích zápasů. Hostující hráči Zlína na venkovních hřištích vyhráli jeden z deseti zápasů. Sparta v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,4 branky na zápas, Zlín zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,6 zásahu. Domácí Sparta v tomto ročníku odehrála šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Zlína odehrál jedenáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních dvou zápasech sérii porážek. Také hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Domácí Sparta má na svém stadionu průměr 2,4 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz