Valencie – Bilbao – 12.12.2020 14:00

Valencie přivítá v sobotu ve 14:00 v rámci 13. kola Španělské LaLigy na Estadio Mestalla Athletic Bilbao. Domácí tým Valencie je aktuálně se třinácti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na čtrnácté pozici, když získali třináct bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Valencie, skončilo výhrou hostů z Athletica Bilbao 0:2. V posledním ligovém kole valencijští hráči remizovali s Eibarem, naopak hosté z Athletica Bilbao prohráli se Celtou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Valencii Carlos Soler Barragán se čtyřmi góly a za Athletic Bilbao Unai Lopez, který se trefil dvakrát. Hráči Valencie v této sezóně vyhráli dva ze šesti domácích zápasů. Hosté z Athletica Bilbao venku uhráli jednu výhru ze šesti zápasů. V této ligové sezóně domácí Valencie vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Athletica Bilbao na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Valencie v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Athletica Bilbao odehrál pět zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Athletica Bilbao je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí Valencie má na svém stadionu průměr 1,8 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz