Verona – Sampdorie – 16.12.2020 20:45

Italská Serie A má na programu 12. kolo, ve kterém ve středu ve 20:45 hostí Verona tým Sampdorie. V tomto utkání se střetne sedmý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů ze Sampdorie 2:1. Veroně se v posledním ligovém kole proti Laziu Řím dařilo a brala plný počet bodů. Hostující Sampdorie naopak ztratila všechny body s Neapolí a byla to již druhá prohra v řadě. Snajperem v týmu Verony je Antonín Barák, který dal tři góly, za Sampdorii se pětkrát prosadil Fabio Quagliarella. Hráči Verony v této sezóně vyhráli tři ze šesti domácích zápasů. Hosté ze Sampdorie venku uhráli dvě výhry ze šesti zápasů. Verona v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Sampdorie zaznamenala na venkovních hřištích průměrně také 1,3 zásahu. Domácí Verona v tomto ročníku odehrála tři zápasy, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Sampdorie odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Verony, kteří mají v tabulce náskok 8 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz