Waregem – Waasland – 02.02.2020 20:00

Waregem přivítá v neděli ve 20:00 v rámci 24. kola 1. belgické ligy na Regenboogstadionu Waasland. Oba týmy dělí v tabulce šest příček, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Waregemu 1:2. V posledním ligovém kole hráči Waregemu prohráli s Antwerpami, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už čtvrtá prohra za sebou, stejně tak hosté z Waaslandu prohráli s Eupenem. Nejlepším střelcem Waregemu je Cyle Larin se sedmi brankami. V týmu hostů z Waaslandu je nejlepším zakončovatelem Tuur Dierckx se třemi góly. Hostující Waasland na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál jen dva zápasy, domácí Waregem na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. V této ligové sezóně domácí Waregem vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Waaslandu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Waregem v tomto ročníku odehrál devět zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waaslandu také odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili už čtyři prohry v řadě. Hosté v této sezóně inkasovali průměrně 1,9 branky na utkání, proti tomu domácí jsou na svém hřišti produktivní, dá se předpokládat, že hosté neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz