Willem II Tilburg – PSV Eindhoven – 09.05.2021 16:45

V neděli od 16:45 se v rámci 32. kola 1. nizozemské ligy představí PSV Eindhoven na hřišti Tilburgu. Favoritem je v tomto utkání hostující PSV Eindhoven.

Předzápasová analýza Willem II Tilburg proti PSV Eindhoven

V neděli se odehraje 32. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 16:45 spolu střetnou PSV Eindhoven a Willem II Tilburg. Svěřenci domácího trenéra Zeljka Petrovice jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují druhou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z PSV Eindhoven 3:0.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. nizozemské ligy

V minulém kole hostující tým z PSV Eindhoven ztratil remízou dva body s Heerenveenem. Naopak domácí Willem II Tilburg prohrál s Utrechtem. Nejvíc branek v dresu Tilburgu vsítil Evangelos Pavlidis, v barvách PSV Eindhoven dal nejvíc branek Donyell Malen. Hráči Tilburgu v této sezóně vyhráli pět z patnácti domácích zápasů. Hosté z PSV Eindhoven venku uhráli sedm výher z patnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Willem II Tilburg vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,3 góly v jednom zápase. Hosté z PSV Eindhoven na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,1 branky. Willem II Tilburg z jednatřiceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, PSV Eindhoven naopak neskóroval jen v jednom zápase. Defenziva hostujícího PSV Eindhoven je pevná, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Tilburg Willem153167182534:64
Eindhoven PSV23119846567:32

Náš tip na duel mezi Willemem II Tilburg a PSV Eindhoven

V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru hostů, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Dobré vědět:

• Willem II Tilburg prohrál 3 z posledních 5 ligových zápasů
  • PSV Eindhoven vyhrál 3 z posledních 5 ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Willem II Tilburg nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů PSV Eindhoven vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 6 z posledních 10 zápasů Willem II Tilburg vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 9 z posledních 10 zápasů PSV Eindhoven vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Hostující tým vstřelí branku)