Wolfsburg – Frankfurt – 19.09.2021 19:30

Wolfsburg přivítá v neděli v 19:30 v rámci 5. kola Bundesligy ve Volkswagen Areně Frankfurt. V tomto utkání se střetne vedoucí tým s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok devět bodů.

Předzápasová analýza Wolfsburg proti Frankfurtu

V neděli nás čeká 5. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Wolfsburg a Frankfurt. Domácí tým Wolfsburgu je aktuálně s dvanácti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtrnáct příček níž na patnácté pozici, když získali tři body. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Frankfurtu 4:3.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Bundesligy

Wolfsburgu se v posledním ligovém kole proti Greutheru Fürth dařilo a bral plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Hostující Frankfurt naopak remizoval a přišel o dva body se Stuttgartem, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední tři utkání. Nejvíc branek v dresu Wolfsburgu vsítil Wouter Weghorst, v barvách Frankfurtu dal nejvíc branek Jens Hauge. Hostující Eintracht na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Wolfsburg na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Frankfurt není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Wolfsburg má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Wolfsburg ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Frankfurt neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Wolfsburg14400126:1
Frankfurt Eintracht15403134:7

Náš tip na duel mezi Wolfsburgem a Frankfurtem

Domácí tým Wolfsburgu vyhrál v posledních čtyřech zápasech. Hosté mají sérii remíz v posledních třech zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Dobré vědět:

  • Wolfsburg má serii 4 ligových výher v řadě
  • Frankfurt má serii 3 remíz v řadě
  • Wolfsburg udržel čisté konto v 2 z 2 domácích ligových zápasů
  • V 4 z posledních 5 zápasů Wolfsburg vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Frankfurt vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Wolfsburg udržel čisté konto v prvním poločase v 4 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • Frankfurt udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Wolfsburg vstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Frankfurt vstřelil branku v prvním poločase
  • Wolfsburg vstřelil první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *