Wolfsburg – Köln – 03.04.2021 15:30

Bundesliga má na programu 27. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Wolfsburg tým Kölnu. Oba týmy dělí v tabulce třináct příček, domácí jsou aktuálně na třetím místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. Wolfsburgu se v posledním ligovém kole proti Brémám dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Köln naopak remizoval a přišel o dva body s Dortmundem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Wolfsburg Wouter Weghorst se sedmnácti góly a za Köln Elvis Rexhbecaj, který se trefil pětkrát. Hráči Wolfsburgu v této sezóně vyhráli osm ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Kölnu venku uhráli čtyři výhry ze třinácti zápasů. Wolfsburg v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Köln zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,8 zásahu. Wolfsburg ze šestadvaceti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Köln dokonce neskóroval v devíti zápasech. Defenziva hostujícího Kölnu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,8 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 13 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz