Zlín – Olomouc – 21.08.2021 16:00

Zlín přivítá v sobotu v 16:00 v rámci 5. kola 1. české fotbalové ligy na Letné Olomouc. Svěřenci domácího trenéra Jana Jelíneka jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmou pozici.

Předzápasová analýza Zlín proti Olomouci

Další, v pořadí již 5. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Zlínem a Olomoucí, které se odehraje v sobotu od 16:00 na Letné. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Zlína 0:1.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. české fotbalové ligy

Zlínu se v posledním ligovém kole proti Karviné dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Olomouc naopak remizovala a přišla o dva body s Českými Budějovicemi. Nejlepšími zakončovateli jsou za Zlín Tomáš Poznar se třemi góly a za Olomouc Pavel Zifčák, který se trefil dvakrát. Ševci v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hosté z Olomouce venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen jeden zápas. Zlín v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Olomouc zaznamenala na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Domácí Zlín v tomto ročníku odehrál jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Olomouce neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,7 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Zlín6420267:8
Olomouc7311148:8

Náš tip na zápas Zlín – Olomouc

Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Hosté z Olomouce jsou v této sezóně v koncovce úspěšní a domácí obdrželi v domácím prostředí v průměru 2 branky, domácí opět neudrží čisté konto.

Dobré vědět:

  • Zlín má serii 2 ligových výher v řadě
  • Zlín udržel čisté konto v 1 z 2 domácích ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Zlín vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Olomouc vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Zlín inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Olomouc inkasovala branku v 1. poločase v 5 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních pěti zápasů Zlín nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních 5–ti zápasů Olomouc vstřelila branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *