Zlín – Olomouc – 26.09.2020 16:30

Další, v pořadí již 5. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Zlínem a Olomoucí, které se odehraje v sobotu od 16:30 na Letné. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Minulé měření sil na Letné ovládli domácí hráči Zlína 1:0. Zlínu se v posledním ligovém kole proti Spartě nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Olomouc naopak získala maximum bodů s Brnem, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Zlína je Tomáš Poznar, který dal dva góly, za Olomouc se dvakrát prosadil David Houska. Ševci v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Olomouce na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Zlín je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2 góly na zápas. Také Olomouc na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, její brankový průměr je 2 branky na utkání. Domácí Zlín v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Olomouce odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Hosté z Olomouce jsou v této sezóně v koncovce úspěšní a domácí obdrželi v domácím prostředí v průměru 1,8 branky, domácí opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz