Zwolle – Ajax Amsterdam – 11.09.2021 18:45

V sobotu se odehraje 4. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se v 18:45 spolu střetnou Ajax Amsterdam a Zwolle. V prvních třech utkáních nového ročníku si Zwolle nepřipsalo žádný bod, hosté z Ajaxu Amsterdam z prvních tří kol získali sedm bodů, čímž se zařadili na druhou příčku tabulky.

Předzápasová analýza Zwolle proti Ajaxu Amsterdam

Ve čtvrtém kole 1. nizozemské ligy se spolu v sobotu na Stadionu Ijsseldelta od 18:45 utkají Zwolle a Ajax Amsterdam. V prvních třech utkáních nového ročníku si Zwolle nepřipsalo žádný bod, hosté z Ajaxu Amsterdam z prvních tří kol získali sedm bodů, čímž se zařadili na druhou příčku tabulky. Minulé měření sil na Stadionu Ijsseldelta vyhráli hosté z Ajaxu Amsterdam 0:2.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

Zwolle se v posledním ligovém kole proti Willemu II Tilburg nedařilo, když ztratilo tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou. Hostující Ajax Amsterdam naopak získal maximum bodů s Arnheimem Vitesse. Domácím hráčům se ještě nepodařilo vstřelit branku. V dresu hostujícího týmu Ajaxu Amsterdam se v prvních třech zápasech dvakrát prosadil Sébastian Haller.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Zwolle FC18300300:4
Ajax Amsterdam23210711:1

Náš tip na duel mezi Zwolle a Ajaxem Amsterdam

Domácím se nedaří a v posledních třech zápasech padli.

Dobré vědět:

• Zwolle má serii 3 ligových porážek v řadě
  • V 5 z posledních 5 zápasů Zwolle nevstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Ajax Amsterdam vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)