Brighton – Burnley – 06.11.2020 18:30

Další, v pořadí již 8. kolo Premier League nabídne střetnutí mezi Brightonem a Burnley, které se odehraje v pátek od 18:30 na Falmer Stadium. Domácí tým Brightonu je aktuálně s pěti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na posledním místě, když získali jeden bod. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Brightonu 1:2. Brighton v minulém ligovém kole hrál proti Tottenhamu a ztratil všechny body. I klub z Burnley vyšel z posledního utkání proti Chelsea naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brighton Neal Maupay se čtyřmi góly a za Burnley Chris Wood, který se trefil jedenkrát. Hráči Brightonu v této sezóně nevyhráli žádný ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Burnley na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Brighton v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Burnley zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Brighton v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Burnley odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Brightonu se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Burnley zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz