Fulham – Brighton – 16.12.2020 21:00

Ve středu se odehraje 13. kolo Premier League, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Brighton a Fulham. Domácí tým Fulhamu je aktuálně s osmi body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na šestnácté pozici, když získali deset bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Fulhamu a zápas ovládli domácí z Fulhamu 4:2. V minulém kole hostující tým z Brightonu ztratil všechny body s Leicesterem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Fulham remizoval s Liverpoolem. Nejlepším střelcem Fulhamu je Bobby Reid se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Brightonu je nejlepším zakončovatelem Neal Maupay se čtyřmi góly. Hráči Fulhamu v této sezóně vyhráli jeden ze šesti domácích zápasů. Hostující hráči Brightonu na venkovních hřištích vyhráli dva ze šesti zápasů. Fulham není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1 gól na zápas. Naopak Brighton je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Fulham ze dvanácti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Brighton neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 1,5 branky na zápas venku, hosté z Brightonu v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz