Manchester City – Southampton – 18.09.2021 16:00

V sobotu se odehraje 5. kolo Premier League, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Southampton a Manchester City. V tomto utkání se střetne pátý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů.

Předzápasová analýza Manchester City proti Southamptonu

Manchester City přivítají v sobotu v 16:00 v rámci 5. kola Premier League na Etihad Stadium Southampton. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží čtrnáctou příčku. Minulé měření sil na Etihad Stadium ovládli domácí hráči Manchesteru City 5:2.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Premier League

Manchesteru City se v posledním ligovém kole proti Leicesteru dařilo a brali plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Hostující Southampton naopak remizoval a přišel o dva body s West Hamem, dělba bodů je pro hosty už tradiční, remízou skončila poslední tři utkání. Nejvíc branek v dresu Manchesteru City vsítil Ferran Torres, v barvách Southamptonu dal nejvíc branek Adam Armstrong. Citizens v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Southamptonu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. V této ligové sezóně domácí Manchester City vstřelili na domácím hřišti průměrně 5 gólů v jednom zápase. Hosté ze Southamptonu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Manchester City ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelili žádný gól, Southampton neskóroval také v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Manchester City54301911:1
Southampton14403134:6

Jak by mohl dopadnout zápas mezi Manchesterem City a Southamptonem

Hosté se v posledních třech zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve třech po sobě jdoucích utkáních. Hosté ze Southamptonu měli horší vstup do sezóny, na domácí Manchester City ztrácejí v tabulce 6 bodů, dá se předpokládát, že domácí neprohrají.

Dobré vědět:

  • Manchester City mají serii 3 ligových výher v řadě
  • Southampton má serii 3 remíz v řadě
  • Manchester City udrželi čisté konto v 2 z 2 domácích ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Manchester City vstřelili alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Southampton vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Manchester City udrželi čisté konto v prvním poločase v 4 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • Southampton udržel čisté konto v prvním poločase v 4 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Manchester City vstřelili branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Southampton vstřelil branku v prvním poločase
  • Manchester City vstřelili první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *