AZ Alkmaar – Deventer – 26.09.2021 14:30

AZ Alkmaar přivítá v neděli ve 14:30 v rámci 7. kola 1. nizozemské ligy na AFAS Stadionu Deventer. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé tři body.

Předzápasová analýza AZ Alkmaar proti Deventeru

Další, v pořadí již 7. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi AZ Alkmaar a Deventerem, které se odehraje v neděli od 14:30 na AFAS Stadionu. Domácí tým AZ Alkmaar je aktuálně se třemi body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o šest příček výš na jedenácté pozici, když získali šest bodů.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. nizozemské ligy

V minulém kole hostující tým z Deventeru ztratil všechny body s PSV Eindhoven. Stejně tak domácí AZ Alkmaar prohrál s Twente Enschede, domácí jsou bez formy a jde už o třetí prohru za sebou. Nejlepším střelcem AZ Alkmaar je Evangelos Pavlidis s jednou brankou. V týmu hostů z Deventeru je nejlepším zakončovatelem Giannis–Foivo Botos se dvěma góly. Hráči AZ Alkmaar v této sezóně nevyhráli žádný z jednoho domácího zápasu. Hosté z Deventeru venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. AZ Alkmaar není na domácím hřišti produktivní, když ještě neskóroval. Také Deventer na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí AZ Alkmaar v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Deventeru také odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Alkmaar AZ17510436:11
Deventer11620466:10

AZ Alkmaar proti Deventeru náš tip

Domácí tým AZ Alkmaar prohrál v posledních třech zápasech. Domácí AZ Alkmaar na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Dobré vědět:

  • AZ Alkmaar má serii 3 ligových porážek v řadě
  • V 3 z posledních 5 zápasů AZ Alkmaar vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Deventer vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • AZ Alkmaar prohrál první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Deventer remizoval v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • AZ Alkmaar inkasoval branku v 1. poločase v 5 z posledních pěti ligových utkání
  • Deventer udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů AZ Alkmaar vstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních pěti zápasů Deventer nevstřelil branku v prvním poločase
  • Deventer vstřelil první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz