Sparta Rotterdam – Nijmegen – 17.09.2021 20:00

V pátém kole 1. nizozemské ligy se spolu v pátek na Stadionu Het Kasteel od 20:00 utkají Sparta Rotterdam a Nijmegen. Svěřenci domácího trenéra Henka Frasera jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici.

Předzápasová analýza Sparta Rotterdam proti Nijmegenu

Sparta Rotterdam přivítá v pátek ve 20:00 v rámci 5. kola 1. nizozemské ligy na Stadionu Het Kasteel Nijmegen. Oba týmy dělí v tabulce osm příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. nizozemské ligy

V posledním ligovém kole hráči Sparty Rotterdam vyhráli s Fortunou Sittard, naopak hosté z Nijmegenu remizovali s Willemem II Tilburg. Nejvíc branek v dresu Sparty Rotterdam vsítil Bart Vriends, v barvách Nijmegenu dal nejvíc branek Ali Akman. Hráči Sparty Rotterdam v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Nijmegenu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Sparta Rotterdam je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelila 2 góly na zápas. Oproti tomu Nijmegen není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Sparta Rotterdam ze čtyř zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelila žádný gól, Nijmegen neskóroval také ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Nijmegenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Sparta Rotterdam14411244:8
NEC Nijmegen6421173:5

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Spartou Rotterdam a Nijmegenem

Domácí Sparta Rotterdam má na domácím hřišti průměr 2 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, Sparta Rotterdam v tomto utkání neprohraje.

Dobré vědět:

• Nijmegen udržel čisté konto v 1 z 2 venkovních ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Sparta Rotterdam nevstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Nijmegen nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)