Stuttgart – Freiburg – 28.08.2021 15:30

Stuttgart přivítá v sobotu v 15:30 v rámci 3. kola Bundesligy v Mercedes–Benz Areně Freiburg. V prvních dvou utkáních nového ročníku si Stuttgart připsal tři body, hosté z Freiburgu z prvních dvou kol získali čtyři body, čímž se zařadili na pátou příčku tabulky.

Předzápasová analýza Stuttgart proti Freiburgu

Ve třetím kole Bundesligy se spolu v sobotu v Mercedes–Benz Areně od 15:30 utkají Stuttgart a Freiburg. Domácí tým Stuttgartu se po prvních dvou kolech usadil se třemi body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté v prvních dvou utkáních získali čtyři body a jsou na páté příčce. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Freiburgu 2:1.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Bundesligy

V posledním ligovém kole stuttgartští hráči prohráli s Lipskem, naopak hosté z Freiburgu vyhráli s Dortmundem. V domácím dresu se v prvních dvou zápasech dvakrát trefil Marc–Oliver Kempf. Z hostujících hráčů skóroval v prvních dvou utkáních jedenkrát Vincenzo Grifo.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Stuttgart10210135:5
Freiburg5211042:1

Dobré vědět:

• Freiburg udržel čisté konto v 1 z 1 venkovních ligových zápasů
  • V 4 z posledních 5 zápasů Stuttgart nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Freiburg nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)