AC Milán – Verona – 08.11.2020 20:45

AC Milán přivítá v neděli ve 20:45 v rámci 7. kola Italské Serie A na San Siru Veronu. Oba týmy dělí v tabulce šest příček, domácí vévodí ligové tabulce, hosté drží sedmou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Milána a zápas skončil nerozhodně 1:1. AC Milán v minulém ligovém kole hrál proti Udinese a získal maximum bodů za výhru. I klub z Verony získal s Beneventem tři body. Nejlepším střelcem Milána je Zlatan Ibrahimovic se sedmi brankami. V týmu hostů z Verony je nejlepším zakončovatelem Andrea Favilli se dvěma góly. Hostující Verona na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Rossoneri na svém stadionu v této sezóně vyhráli dva zápasy. AC Milán je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,7 góly na zápas. Oproti tomu Verona není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 0,5 branky na utkání. Domácí AC Milán v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Verony odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,5 branky na zápas. Domácí AC Milán má na svém stadionu průměr 2,7 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,5 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz