Ajax Amsterdam – Fortuna Sittard – 31.10.2020 20:00

Ajax Amsterdam přivítá v sobotu ve 20:00 v rámci 7. kola 1. nizozemské ligy v Amsterdam Areně Fortunu Sittard. Domácí tým Ajaxu Amsterdam je aktuálně s patnácti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedmnáct příček níž na posledním místě, když získali dva body. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Ajaxu Amsterdam, skončil zápas výhrou domácího Ajaxu Amsterdam 5:0. Ajaxu Amsterdam se v posledním ligovém kole proti Venlu dařilo a bral plný počet bodů, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě. Hostující Fortuna Sittard naopak ztratila všechny body s Groningenem. Nejvíc branek v dresu Ajaxu Amsterdam vsítil Lassina Traore, v barvách Fortuny Sittard dal nejvíc branek Sebastian Polter. Hráči Ajaxu Amsterdam v této sezóně vyhráli tři ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Fortuny Sittard na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Fortuna Sittard není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, Ajax Amsterdam ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3,3 branky na zápas. Domácí Ajax Amsterdam v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Fortuny Sittard odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,5 branky na zápas. Domácí tým Ajaxu Amsterdam vyhrál v posledních dvou zápasech. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Ajax Amsterdam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz