Alavés – Atletico Madrid – 25.09.2021 14:00

Alavés přivítá v sobotu ve 14:00 v rámci 7. kola Španělské LaLigy na Mendizorrotza Stadium Atletico Madrid. V tomto utkání se střetne poslední s druhým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtrnáct bodů.

Předzápasová analýza Alavés proti Atleticu Madrid

V sobotu se odehraje 7. kolo Španělské LaLigy, ve kterém se ve 14:00 spolu střetnou Atletico Madrid a Alavés. Oba týmy dělí v tabulce osmnáct příček, domácí jsou v ligové tabulce poslední, hosté drží druhou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Atletica Madrid 1:0.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

Alavés se v posledním ligovém kole proti Espaňolu Barcelona nedařilo, když ztratil tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už pátá prohra za sebou. Hostující Atletico Madrid naopak získalo maximum bodů s Getafe. Nejlepšími zakončovateli jsou za Alavés Jose Joselu s jedním gólem a za Atletico Madrid Angel Correa, který se trefil třikrát. Hostující Atletico Madrid na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Alavés na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Atletico Madrid není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Alavés má na domácím hřišti nižší brankový průměr 0,3 branky na zápas. Alavés z pěti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Atletico Madrid neskórovalo v jednom zápase. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Alavés20500501:11
Atletico Madrid26420149:5

Náš tip na duel mezi Alavés a Atleticem Madrid

Domácím se nedaří a v posledních pěti zápasech padli. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita budou plnit hosté z Atletica Madrid.

Dobré vědět:

  • Alavés má serii 5 ligových porážek v řadě
  • V 4 z posledních 5 zápasů Alavés nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Atletico Madrid vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Alavés remizoval v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Alavés udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • Atletico Madrid udrželo čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 5 z posledních pěti zápasů Alavés nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních pěti zápasů Atletico Madrid nevstřelilo branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *