Alavés – Barcelona – 19.07.2020 21:00

V neděli nás čeká 38. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Alavés a FC Barcelona. Domácí tým Alavés je aktuálně s devětařiceti body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o třináct příček výš na druhé pozici, když získali devětasedmdesát bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující FC Barcelony 4:1. V minulém kole hostující tým z FC Barcelony ztratil všechny body s Osasunou. Naopak domácí Alavés vyhrál s Betisem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Alavés Jose Joselu s jedenácti góly a za FC Barcelonu Lionel Andres Messi, který se trefil třiadvacetkrát. Hráči Alavés v této sezóně vyhráli sedm z osmnácti domácích zápasů. Hosté z FC Barcelony venku uhráli osm výher z osmnácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Alavés vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,1 góly v jednom zápase. Hosté z FC Barcelony na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,6 branky. Domácí Alavés v tomto ročníku odehrál třináct zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým FC Barcelony odehrál pouze šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující FC Barcelony je pevná, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 13 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz