Amiens – Angers – 14.03.2020 20:00

V sobotu se odehraje 29. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 20:00 spolu střetnou Angers a Amiens. Oba týmy dělí v tabulce devět příček, domácí jsou aktuálně na devatenáctém místě ligové tabulky, hosté drží desátou příčku. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. Amiens se v posledním ligovém kole proti Olympiku ne úplně dařilo, když ztratili remízou dva body. Hostující Angers naopak získali maximum bodů s Nantes, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Nejvíc branek v dresu Amiens vsítil Sehrou Guirassy, v barvách Angers dal nejvíc branek Rachid Alioui. Hráči Amiens v této sezóně vyhráli tři ze čtrnácti domácích zápasů. Hosté z Angers venku uhráli tři výhry ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Amiens vstřelili na domácím hřišti průměrně 1,2 góly v jednom zápase. Hosté z Angers na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Domácí Amiens v tomto ročníku odehráli sedm zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Angers odehrál jedenáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,8 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech. Amiens se na domácím stadionu zatím příliš nedaří a hosté z Angers zase nevozí moc bodů z venkovních stadionů, je pravděpodobné, že se budou body dělit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz