Amiens – Reims – 15.01.2020 19:00

Ve středu nás čeká 16. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Amiens a Reims. Svěřenci domácího trenéra Luky Elsnera jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují desátou pozici. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. V posledním ligovém kole hráči Amiens prohráli s Montpelliere, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Reimsu remizovali s Bordeaux. Nejlepším střelcem Amiens je Stiven Mendoza s pěti brankami. V týmu hostů z Reimsu je nejlepším zakončovatelem Boulaye Dia s pěti góly. Hráči Amiens v této sezóně vyhráli tři z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Reimsu na venkovních hřištích vyhráli čtyři z devíti zápasů. Amiens nejsou na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelili 1,2 góly na zápas. Také Reims na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Amiens z devatenácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelili žádný gól, Reims dokonce neskóroval v osmi zápasech. Defenziva hostujícího Reimsu je pevná, průměrně obdržela 0,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Reimsu, kteří mají v tabulce náskok 11 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz