Anderlecht Brusel – Beerschot – 27.12.2020 18:15

V devatenáctém kole 1. belgické ligy se spolu v neděli v Lotto Parku od 18:15 utkají Anderlecht Brusel a Beerschot. Svěřenci domácího trenéra Franka Vercauterena jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Beerschotu 2:1. V posledním ligovém kole andrechtští hráči prohráli s Charleroi, stejně tak hosté z Beerschotu prohráli, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Anderlechtu Brusel je Lukas Nmecha s devíti brankami. V týmu hostů z Beerschotu je nejlepším zakončovatelem Raphael Holzhauser s jedenácti góly. Hostující Beerschot na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál tři zápasy, domácí Anderlecht Brusel na svém stadionu v této sezóně vyhrál pět zápasů. Anderlecht Brusel není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,4 góly na zápas. Naopak Beerschot je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 2 branky na utkání. Domácí Anderlecht Brusel v tomto ročníku odehrál jen tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Beerschotu odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Beerschotu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz