Anderlecht Brusel – Eupen – 27.09.2020 16:00

V sedmém kole 1. belgické ligy se spolu v neděli v Lotto Parku od 16:00 utkají Anderlecht Brusel a Eupen. Svěřenci domácího trenéra Franka Vercauterena jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté okupují dvanáctou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Anderlechtu Brusel a zápas ovládli domácí z Anderlechtu Brusel 6:1. V minulém kole hostující tým z Eupenu ztratil remízou dva body s Antwerpami. Naopak domácí Anderlecht Brusel vyhrál s Waaslandem, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Anderlechtu Brusel je Jeremy Doku, který dal dva góly, za Eupen se dvakrát prosadil Smail Prevljak. Hostující Eupen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Anderlecht Brusel na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. V této ligové sezóně domácí Anderlecht Brusel vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté z Eupenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Anderlecht Brusel v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Eupenu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Eupenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Domácí tým Anderlechtu Brusel vyhrál v posledních dvou zápasech. Domácí Anderlecht Brusel má na svém stadionu průměr 2 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz