Anderlecht Brusel – Leuven – 18.10.2020 20:30

V neděli nás čeká 9. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Anderlecht Brusel a Leuven. Svěřenci domácího trenéra Franka Vercauterena jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Anderlecht Brusel v minulém ligovém kole hrál proti FC Brugám a ztratil všechny body. Oproti tomu klub z Leuvenu získal s Waregemem tři body, jde o druhou výhru v řadě. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Anderlechtu Brusel je Jeremy Doku, který dal dva góly, za Leuven se čtyřikrát prosadil Kamal Sowah. Hráči Anderlechtu Brusel v této sezóně vyhráli dva ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Leuvenu venku uhráli dvě výhry ze čtyř zápasů. V této ligové sezóně domácí Anderlecht Brusel vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,8 góly v jednom zápase. Hosté z Leuvenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2 branky. Domácí Anderlecht Brusel v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Leuvenu neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Leuvenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou výher. Hosté mají na venkovních hřištích průměr 2 góly na zápas, i v tomto utkání vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz