Anderlecht Brusel – Standard Lutych – 29.11.2020 18:15

Další, v pořadí již 14. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Anderlechtem Brusel a Standardem Lutych, které se odehraje v neděli od 18:15 v Lotto Parku. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté drží pátou příčku. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. V minulém kole hostující tým ze Standardu Lutych ztratil remízou dva body s Eupenem, což je již druhá remíza v řadě. Naopak domácí Anderlecht Brusel prohrál s Beerschotem. Snajperem v týmu Anderlechtu Brusel je Lukas Nmecha, který dal pět gólů, za Standard Lutych se dvakrát prosadil Samuel Bastien. Hráči Anderlechtu Brusel v této sezóně vyhráli tři ze šesti domácích zápasů. Hosté ze Standardu Lutych venku uhráli tři výhry ze šesti zápasů. Anderlecht Brusel v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,7 branky na zápas, Standard Lutych zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Anderlecht Brusel ze třinácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Standard Lutych neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,9 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz