Antwerpy – Charleroi – 27.12.2020 13:30

1. belgická liga má na programu 19. kolo, ve kterém v neděli ve 13:30 hostí Antwerpy tým Charleroi. Domácí tým Antwerp je aktuálně s osmadvaceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky výš na třetí pozici, když získali třiatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Charleroi 2:0. Antwerpy v minulém ligovém kole hrály proti Waaslandu a získaly maximum bodů za výhru. I klub z Charleroi získal s Anderlechtem Brusel tři body a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Antwerpy Dieudonné Mbokani Bezua se sedmi góly a za Charleroi Kaveh Rezaei, který se trefil šestkrát. Hráči Antwerp v této sezóně vyhráli čtyři z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Charleroi na venkovních hřištích vyhráli pět z devíti zápasů. Charleroi není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Antwerpy mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Antwerpy z osmnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelily žádný gól, Charleroi neskórovalo ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Charleroi je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních třech zápasech. Hosté z Charleroi na venkovních hřištích mají průměr 2 branky na utkání, i v tomto zápase vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz