Antwerpy – Club Brugy – 13.12.2020 13:30

V neděli nás čeká 16. kolo 1. belgické ligy a v něm se o body utkají Antwerpy a FC Brugy. Domácí tým Antwerp je aktuálně s pětadvaceti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na druhé pozici, když získali třicet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Jana Breydela a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z FC Brug 1:0. V minulém kole hostující tým z FC Brug získal maximum bodů se Sint Truidense. Naopak domácí Antwerpy prohrály s Genkem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Antwerpy Dieudonné Mbokani Bezua se šesti góly a za FC Brugy Krépin Diatta, který se trefil také šestkrát. Hostující FC Brugy na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrály čtyři zápasy, domácí Antwerpy na svém stadionu v této sezóně vyhrály čtyři zápasy. FC Brugy jsou obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelily hostitelům 2,4 branek na venkovní zápas, Antwerpy mají na domácím hřišti nižší brankový průměr 2,1 branky na zápas. Antwerpy z patnácti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelily žádný gól, FC Brugy neskórovaly ve třech zápasech. Defenziva hostujících FC Brug je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Jak Antwerpy, tak i FC Brugy jsou v této sezóně střelecky produktivní, náš tip je, že oba týmy skórují.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz