Antwerpy – Mechelen – 02.10.2020 20:45

Antwerpy přivítají v pátek ve 20:45 v rámci 8. kola 1. belgické ligy na Bosuilstadionu Mechelen. Domácí tým Antwerp je aktuálně s jedenácti body na šesté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček níž na třinácté pozici, když získali sedm bodů. Minulé měření sil na Bosuilstadionu ovládli domácí hráči Antwerp 1:0. V minulém kole hostující tým z Mechelenu získal maximum bodů se Sint Truidense. Stejně tak domácí Antwerpy vyhrály s Kortrijkem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Antwerpy Lior Refaelov se dvěma góly a za Mechelen Aster Vranckx, který se trefil třikrát. Hráči Antwerp v této sezóně vyhráli jeden ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Mechelenu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Antwerpy v této sezóně vstřelily na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Mechelen zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,7 zásahu. Antwerpy ze sedmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelily žádný gól, Mechelen neskóroval ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Mechelenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Domácí hráči Antwerp mají v tabulce náskok 4 body a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz