Arnheim Vitesse – Emmen – 26.01.2020 12:15

V neděli se odehraje 20. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se ve 12:15 spolu střetnou Emmen a Arnheim Vitesse. Svěřenci domácího trenéra Josepha Oostinga jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté okupují dvanáctou pozici. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu De Oude Meerdijk a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Emmenu 2:1. V posledním ligovém kole arnhemští hráči vyhráli s Fortunou Sittard, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou, stejně tak hosté z Emmenu vyhráli s Heraclesem Almelo. Nejvíc branek v dresu Arnheimu Vitesse vsítil Bryan Linssen, v barvách Emmenu dal nejvíc branek Michael de Leeuw. Hostující Emmen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Arnheim Vitesse na svém stadionu v této sezóně vyhrál pět zápasů. Arnheim Vitesse v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,9 branky na zápas, Emmen zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 0,4 zásahu. Domácí Arnheim Vitesse v tomto ročníku odehrál čtyři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Emmenu odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech vítěznou sérii. Domácí Arnheim Vitesse má na domácím hřišti průměr 1,9 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,4 branky na venkovní zápas, Arnheim Vitesse v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz