AS Řím – Turín – 17.12.2020 20:45

Další, v pořadí již 12. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi AS Řím a FC Turínem, které se odehraje ve čtvrtek od 20:45 na Stadio Olimpico. V tomto utkání se střetne šestý s osmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok patnáct bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu AS Řím 2:3. AS Řím se v posledním ligovém kole proti Bologně dařilo a bral plný počet bodů. Hostující FC Turín naopak ztratil všechny body s Udinese a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za AS Řím Henrik Mkhitaryan se šesti góly a za FC Turín Andrea Belotti, který se trefil osmkrát. Hráči AS Řím v této sezóně vyhráli tři z pěti domácích zápasů. Hostující hráči FC Turína na venkovních hřištích vyhráli jeden z pěti zápasů. V této ligové sezóně domácí AS Řím vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,4 góly v jednom zápase. Hosté z FC Turína na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,6 branky. AS Řím z jedenácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, FC Turín neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,5 branky na zápas. Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně dvou proher. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí AS Řím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz