Augsburg – Mönchengladbach – 18.09.2021 15:30

V pátém kole Bundesligy se spolu v sobotu ve WWK Areně od 15:30 utkají Augsburg a Mönchengladbach. Svěřenci domácího trenéra Markuse Weinzierla jsou aktuálně na sedmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují jedenáctou pozici.

Předzápasová analýza Augsburg proti Mönchengladbachu

V sobotu nás čeká 5. kolo Bundesligy a v něm se o body utkají Augsburg a Mönchengladbach. V tomto utkání se střetne sedmnáctý s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Augsburgu a zápas ovládli domácí z Augsburgu 3:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V minulém kole hostující tým z Mönchengladbachu získal maximum bodů s Bielefeldem. Naopak domácí Augsburg remizoval s Unionem Berlín. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Augsburgu je Florian Niederlechner, který dal jeden gól, za Mönchengladbach se dvakrát prosadil Lars Stindl. Hráči Augsburgu v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Mönchengladbachu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Mönchengladbach není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,5 branek na venkovní zápas, Augsburg má na domácím hřišti stejný brankový průměr 0,5 branky na zápas. Domácí Augsburg v tomto ročníku odehrál ovšem tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Mönchengladbachu odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Mönchengladbachu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Augsburg FC17402221:8
Mönchengladbach11411245:8

Augsburg proti Mönchengladbachu náš tip

Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Dobré vědět:

  • V 4 z posledních 5 zápasů Augsburg nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Mönchengladbach vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Augsburg inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Mönchengladbach inkasoval branku v 1. poločase v 5 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních pěti zápasů Augsburg nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Mönchengladbach vstřelil branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *