AZ Alkmaar – Arnheim Vitesse – 23.12.2020 16:30

Nizozemská Eredivisie má na programu 14. kolo, ve kterém ve středu v 16:30 hostí AZ Alkmaar tým Arnheimu Vitesse. Domácí tým AZ Alkmaar je aktuálně se třiadvaceti body na sedmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky výš na třetí pozici, když získali devětadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Arnheimu Vitesse 2:1. AZ Alkmaar v minulém ligovém kole hrál proti Willemu II Tilburg a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. I klub z Arnheimu Vitesse získal s Feyenoordem Rotterdam tři body. Nejlepšími zakončovateli jsou za AZ Alkmaar Teun Koopmeiners s osmi góly a za Arnheim Vitesse Oussama Darfalou, který se trefil šestkrát. Hráči AZ Alkmaar v této sezóně vyhráli tři ze šesti domácích zápasů. Hosté z Arnheimu Vitesse venku uhráli tři výhry ze šesti zápasů. AZ Alkmaar je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,2 góly na zápas. Také Arnheim Vitesse na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. AZ Alkmaar ze dvanácti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšel střelecky naprázdno, Arnheim Vitesse neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Defenziva hostujícího Arnheimu Vitesse je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Domácí na AFAS Stadionu v této sezóně průměrně vstřelili 2,2 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz