AZ Alkmaar – Waalwijk – 01.11.2020 20:00

AZ Alkmaar přivítá v neděli ve 20:00 v rámci 7. kola 1. nizozemské ligy na AFAS Stadionu Waalwijk. Domácí tým AZ Alkmaar je aktuálně s pěti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na dvanácté pozici, když získali pět bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu AZ Alkmaar, skončilo výhrou domácích 4:0. V minulém kole hostující tým z Waalwijku ztratil remízou dva body s Feyenoordem Rotterdam, což je již druhá remíza v řadě. Stejně tak domácí AZ Alkmaar remizoval s den Haagem, remízovým výsledkem skončilo pro domácí i předchozích pět utkání. Nejvíc branek v dresu AZ Alkmaar vsítil Dani de Wit, v barvách Waalwijku dal nejvíc branek Vitalie Damascan. Hráči AZ Alkmaar v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Waalwijku na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Waalwijk není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, AZ Alkmaar ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí AZ Alkmaar v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waalwijku odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté se v posledních dvou zápasech se soupeři vždy rozešli po nerozhodném výsledku. Domácím by se dalo s pěti nerozhodnými výsledky přezdívat remízoví králové. Domácí AZ Alkmaar má na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0,7 branky na venkovní zápas, AZ Alkmaar v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz