Barcelona – Atletico Madrid – 30.06.2020 22:00

Španělská LaLiga má na programu 33. kolo, ve kterém v úterý ve 22:00 hostí ve šlágru kola FC Barcelona tým Atletica Madrid. Domácí tým FC Barcelony je aktuálně s devětašedesáti body na druhé pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na třetí pozici, když získali osmapadesát bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Wanda Metropolitano a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z FC Barcelony 0:1. FC Barceloně se v posledním ligovém kole proti Celtě ne úplně dařilo, když ztratila remízou dva body. Hostující Atletico Madrid naopak získalo maximum bodů s Alavés, hosté jsou rozjetí, jde již o čtvrtou výhru v řadě za sebou. Snajperem v týmu FC Barcelony je Lionel Andres Messi, který dal jednadvacet gólů, za Atletico Madrid se devětkrát prosadil Álvaro Morata. Barça v této sezóně vyhrála patnáct ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Atletica Madrid na venkovních hřištích vyhráli pět ze šestnácti zápasů. Atletico Madrid není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, FC Barcelona ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3 branky na zápas. Domácí FC Barcelona v tomto ročníku odehrála jen šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Atletica Madrid odehrál devět zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,0 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,7 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední čtyři zápasy v řadě. FC Barcelona je v této sezóně střelecky při chuti, opět vstřelí alespoň jednu branku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz