Barcelona – Espaňol – 08.07.2020 22:00

Další, v pořadí již 35. kolo Španělské LaLigy nabídne barcelonské derby mezi FC Barcelonou a Espaňolem Barcelona, které se odehraje ve středu od 22:00 na Nou Camp. V tomto utkání se střetne druhý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok devětačtyřicet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 2:2 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým z Espaňolu Barcelona ztratil všechny body s Leganés, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o pátou prohru v řadě. Naopak domácí FC Barcelona vyhrála s Villarrealem. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Barcelonu Lionel Andres Messi s dvaadvaceti góly a za Espaňol Barcelona Lei Wu, který se trefil čtyřikrát. Barça v této sezóně vyhrála patnáct ze sedmnácti domácích zápasů. Hostující hráči Espaňolu Barcelona na venkovních hřištích vyhráli tři ze sedmnácti zápasů. Espaňol Barcelona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,7 branek na venkovní zápas, FC Barcelona ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,9 branky na zápas. Domácí FC Barcelona v tomto ročníku odehrála jen šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Espaňolu Barcelona odehrál čtrnáct zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Hostující Espaňol Barcelona má nelichotivou sérii pěti porážek v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz