Bayern Mnichov – Düsseldorf – 30.05.2020 18:30

V devětadvacátém kole Bundesligy se spolu v sobotu v Allianz Areně od 18:30 utkají Bayern Mnichov a Düsseldorf. Domácí tým Bayernu je aktuálně se čtyřiašedesáti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o patnáct příček níž na šestnácté pozici, když získali sedmadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou domácího Bayernu 0:4. V posledním ligovém kole mnichovští hráči vyhráli s Dortmundem, domácí jsou ve formě, jde již o sedmou výhru v řadě za sebou, stejně tak hosté z Düsseldorfu vyhráli se Schalke. Nejlepším střelcem Bayernu je Robert Lewandowski se sedmadvaceti brankami. V týmu hostů z Düsseldorfu je nejlepším zakončovatelem Rouwen Hennings s dvanácti góly. Bayern v této sezóně vyhrál deset ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Düsseldorfu na venkovních hřištích vyhráli dva ze čtrnácti zápasů. Bayern Mnichov je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 3,1 góly na zápas. Oproti tomu Düsseldorf není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Domácí Bayern Mnichov v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Düsseldorfu odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Düsseldorfu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1 gól na zápas. Domácí prožívají v posledních sedmi zápasech vítěznou sérii. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 15 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz