Bayern Mnichov – Frankfurt – 24.10.2020 15:30

Další, v pořadí již 5. kolo Bundesligy nabídne střetnutí mezi Bayernem a Frankfurtem, které se odehraje v sobotu od 15:30 v Allianz Areně. V tomto utkání se střetne druhý se čtvrtým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Bayernu, skončil zápas výhrou domácího Bayernu 5:2. V minulém kole hostující frankfurtští hráči ztratili remízou dva body s Kölnem. Naopak domácí Bayern Mnichov vyhrál s Bielefeldem, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bayern Robert Lewandowski se sedmi góly a za Frankfurt Andre Silva, který se trefil třikrát. Bayern v této sezóně vyhrál dva ze dvou domácích zápasů. Hosté z Frankfurtu venku uhráli jednu výhru ze dvou zápasů. Bayern Mnichov v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 6 branky na zápas, Frankfurt zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Domácí Bayern Mnichov v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Frankfurtu také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Hosté z Frankfurtu jsou v této sezóně v koncovce úspěšní a domácí obdrželi v domácím prostředí v průměru 2 branky, domácí opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz