Beerschot – Eupen – 06.12.2020 16:00

Beerschot přivítá v neděli v 16:00 v rámci 15. kola 1. belgické ligy na Olympic Stadium Eupen. Domácí tým Beerschotu je aktuálně s osmadvaceti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček níž na jedenácté pozici, když získali sedmnáct bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Eupenu 1:0. Beerschot v minulém ligovém kole hrál proti Mechelenu a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Eupenu remizoval s Mechelenem a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Beerschotu vsítil Raphael Holzhauser, v barvách Eupenu dal nejvíc branek Julien Ngoy. Hráči Beerschotu v této sezóně vyhráli šest ze sedmi domácích zápasů. Hostující hráči Eupenu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze sedmi zápasů. Eupen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Beerschot ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3,3 branky na zápas. Beerschot ze čtrnácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Eupen neskóroval ve třech zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Beerschot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz