Beerschot – Waasland – 26.09.2020 16:15

1. belgická liga má na programu 7. kolo, ve kterém v sobotu v 16:15 hostí Beerschot tým Waaslandu. Domácí tým Beerschotu je aktuálně s dvanácti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o třináct příček níž na sedmnácté pozici, když získali tři body. Beerschotu se v posledním ligovém kole proti Charleroi nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Waasland také ztratil všechny body s Anderlechtem Brusel, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o pátou prohru v řadě. Nejlepším střelcem Beerschotu je Raphael Holzhauser s pěti brankami. V týmu hostů z Waaslandu je nejlepším zakončovatelem Heymans s pěti góly. Hráči Beerschotu v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Waaslandu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze tří zápasů. Beerschot v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,7 branky na zápas, Waasland zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,7 zásahu. Domácí Beerschot v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Waaslandu neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 3 branky na zápas. Hostující Waasland má nelichotivou sérii pěti porážek v řadě. V tomto utkání se jeví jako zajímavý tip na výhru domácích, kteří jsou dle postavení v tabulce jasným favoritem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz