Benevento – Juventus – 28.11.2020 18:00

Další, v pořadí již 9. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Beneventem a Juventusem, které se odehraje v sobotu od 18:00 na Stadio Ciro Vigorito. Domácí tým Beneventa je aktuálně s devíti body na čtrnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček výš na čtvrté pozici, když získali šestnáct bodů. Beneventu se v posledním ligovém kole proti Fiorentině dařilo a bralo plný počet bodů. Hostující Juventus také získal maximum bodů s Cagliari. Nejvíc branek v dresu Beneventa vsítil Gianluca Caprari, v barvách Juventusu dal nejvíc branek Cristiano Ronaldo. Hráči Beneventa v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Juventusu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Benevento není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1 gól na zápas. Naopak Juventus je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 2 branky na utkání. Domácí Benevento v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Juventusu neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Juventusu je pevná, průměrně obdržela 0,8 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,5 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 10 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz