Benevento – Lazio Řím – 15.12.2020 20:45

Další, v pořadí již 12. kolo Italské Serie A nabídne střetnutí mezi Beneventem a Laziem Řím, které se odehraje v úterý od 20:45 na Stadio Ciro Vigorito. Oba týmy dělí v tabulce šest příček, domácí jsou aktuálně na patnáctém místě ligové tabulky, hosté drží devátou příčku. Benevento v minulém ligovém kole hrálo proti Sassuolu a ztratilo všechny body. I klub z Lazia Řím vyšel z posledního utkání proti Veroně naprázdno. Nejvíc branek v dresu Beneventa vsítil Gianluca Caprari, v barvách Lazia Řím dal nejvíc branek Ciro Immobile. Hostující Lazio Řím na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo čtyři zápasy, domácí Benevento na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Benevento v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Lazio Řím zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 2 zásahy. Domácí Benevento v tomto ročníku odehrálo tři zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Lazia Řím odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Lazia Řím není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas. Domácí inkasovali v minulých zápasech průměrně 2 branky a hosté jsou venku produktivní, domácí Benevento neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz