Bergamo – Inter Milán – 08.11.2020 15:00

V neděli se odehraje 7. kolo Italské Serie A, ve kterém se v 15:00 spolu střetnou Inter Milán a Bergamo. V tomto utkání se střetne čtvrtý se šestým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Bergama, skončil zápas výhrou hostujícího Interu 0:2. V minulém kole hostující milánští hráči ztratili remízou dva body s Parmou. Naopak domácí Bergamo vyhrálo s Crotone. Snajperem v týmu Bergama je Alejandro Gomez, který dal čtyři góly, za Inter Milán se pětkrát prosadil Romelu Lukaku. Hostující Inter Milán na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál dva zápasy, domácí Bergamo na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Bergamo je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 3 góly na zápas. Také Inter Milán na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 2,7 branky na utkání. Domácí Bergamo v tomto ročníku neodehrálo žádný zápas, ve kterém by nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Interu také neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,7 branky na zápas. Hosté z Interu jsou v této sezóně v koncovce úspěšní a domácí obdrželi v domácím prostředí v průměru 2,2 branky, domácí opět neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz