Bergamo – Sassuolo – 21.06.2020 19:30

Bergamo přivítá v neděli v 19:30 v rámci dohrávky 25. kola Italské Serie A na Stadio Atleti Azzurri d’Italia Sassuolo. Oba týmy dělí v tabulce sedm příček, domácí jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté drží jedenáctou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Bergama 1:4. V posledním ligovém kole hráči Bergama vyhráli s Lecce, domácí jsou ve formě, jde již o třetí výhru v řadě za sebou, stejně tak hosté ze Sassuola vyhráli s Brescií. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bergamo Josip Ilicic s patnácti góly a za Sassuolo Francesco Caputo, který se trefil třináctkrát. Hráči Bergama v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Sassuola na venkovních hřištích vyhráli tři ze dvanácti zápasů. Bergamo je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,8 góly na zápas. Oproti tomu Sassuolo není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Bergamo z pětadvaceti zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Sassuolo neskórovalo v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Domácí mají formu a v posledních třech zápasech vyhráli. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,8 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz