Bergamo – Verona – 28.11.2020 20:45

Italská Serie A má na programu 9. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:45 hostí Bergamo tým Verony. Svěřenci domácího trenéra Gian–Piera Gasperiniho jsou aktuálně na sedmém místě ligové tabulky, hosté okupují devátou pozici. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 1:1. Bergamu se v posledním ligovém kole proti Spezie ne úplně dařilo, když ztratilo remízou dva body, jde již o druhou remízu v řadě. Hostující Verona naopak ztratila všechny body se Sassuolem. Nejlepším střelcem Bergama je Alejandro Gomez se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Verony je nejlepším zakončovatelem Antonín Barák se třemi góly. Hostující Verona na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Bergamo na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Verona není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Bergamo ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 2,3 branky na zápas. Domácí Bergamo v tomto ročníku odehrálo jen jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Verony odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Verony je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Domácí Bergamo má na domácím hřišti průměr 2,3 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Bergamo v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz