Betis – Espaňol Barcelona – 19.09.2021 18:30

Betis přivítá v neděli v 18:30 v rámci 5. kola Španělské LaLigy na Estadio Benito Espaňol Barcelona. V tomto utkání se střetne čtrnáctý s patnáctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů.

Předzápasová analýza Betis proti Espaňolu Barcelona

Betis přivítá v neděli v 18:30 v rámci 5. kola Španělské LaLigy na Estadio Benito Espaňol Barcelona. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží patnáctou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Betisu, skončil zápas výhrou domácího Betisu 1:0.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V minulém kole hostující tým z Espaňolu Barcelona ztratil všechny body s Atleticem Madrid a byla to již druhá prohra v řadě. Stejně tak domácí Betis prohrál s Realem Madrid. Nejlepšími zakončovateli jsou za Betis Juan Miguel Jiménez López s jedním gólem a za Espaňol Barcelona Raúl de Tomás, který se trefil také jedenkrát. Hráči Betisu v této sezóně nevyhráli žádný ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Espaňolu Barcelona na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Betis není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 0,5 góly na zápas. Také Espaňol Barcelona na venkovních hřištích není obávaným týmem, respektive venku ještě neskóroval. Domácí Betis v tomto ročníku odehrál jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Espaňolu Barcelona odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Betis Sevilla14302122:3
Espaňol Barcelona15402221:3

Betis proti Espaňolu Barcelona náš tip

Hostující Espaňol Barcelona má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Dobré vědět:

  • Espaňol Barcelona má serii 2 ligových porážek v řadě
  • Espaňol Barcelona udržel čisté konto v 1 z 2 venkovních ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Betis nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Espaňol Barcelona nevstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • Betis inkasoval branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • Espaňol Barcelona udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Betis vstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních pěti zápasů Espaňol Barcelona nevstřelil branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *